O nas

ŠKODA KORCZYK – DEALER ROKU 2018!

#KORCZYKteam

Od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki ŠKODA.
Naszym sukcesem jest #KORCZYKTEAM, czyli zgrany zespół profesjonalistów. Jesteśmy wyjątkową ekipą i wspólnie tworzymy markę Korczyk oraz doskonalimy standardy świadczonych usług.

W naszym salonie ŠKODA KORCZYK czeka na Państwa przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas mile oczekiwanym Gościem. W naszej poczekalni przywitamy Państwa pyszną kawą, świeżą prasą i dostępem do WiFi. Jesteśmy przygotowani również na odwiedziny najmłodszych Klientów.

Wszystko w temacie aut

  • Sprzedajemy nowe samochody marki ŠKODA oraz auta używane różnych marek. (program Das WeltAuto). Jako jeden z pierwszych dilerów grupy Volkswagen weszliśmy do programu aut używanych.

  • Świadczymy usługi serwisu mechanicznego (naprawy gwarancyjne, przeglądy olejowe i gwarancyjne itp.) oraz usługi blacharsko-lakiernicze. Nasze Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych to jedyne takie centrum Grupy Volkswagen na Podbeskidziu. Nie zlecamy napraw podwykonawcom, a na nasze usługi dajemy 2 lata gwarancji.

  • Posiadamy osobny dział dedykowany współpracy z firmami - EKSPERT FLOTOWY - obsługujemy sektor MŚP, jak i współpracujemy z dużymi klientami flotowymi. Floty aut sprzedajemy wraz z telematyką i rozwiązaniami dotyczącymi polityki flotowej.

  • Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych i motocykli.

  • Zapewniamy całodobową pomoc drogową.

  • Doradzamy w kwestii ubezpieczeń komunikacyjnych, a w naszej drugiej lokalizacji przy ulicy Warszawskiej 154 – komunikacyjnych, majątkowych i turystycznych.

Krótko mówiąc, pomagamy Państwu zorganizować wszystko w temacie aut.

Co nas wyróżnia?

W 2013 roku ŠKODA Korczyk została uznana przez Polską Izbę Motoryzacyjną za najlepszy obiekt motoryzacyjny.

W 2018 roku zdobyliśmy II miejsce w konkursie Dealer Roku ŠKODA 2018 oraz I miejsce w ogólnopolskim konkursie Najlepsza Akcja Marketingowa. W IX Edycji Konkursu Firma Roku 2018 „Samorządy-Przedsiębiorcom” otrzymaliśmy wyróżnienie, a w Wielkim Teście Salonów Samochodowych zostaliśmy docenieni przez Magazyn Auto Świat. ŠKODA Korczyk znalazła się na I miejscu.

Rok 2021 zaowocował nagrodą Firma Roku, przyznaną przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz III miejscem w konkursie Dealer Roku ŠKODA. Spośród 85. dealerów marki ŠKODA w Polsce jesteśmy w TOP 3!


Bądź z nami na bieżąco!

Zerknij na nasz profil na Facebook’u.

Dowiedz się więcej

Obserwuj nas również na Instagramie.

Dowiedz się więcej