Korczyk Škoda Outlet

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów! Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy outlet samochodów nowych i używanych marki ŠKODA w galerii handlowej.

Wiemy, jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawiliśmy się w Galerii Handlowej Gemini Park.


W KORCZYK ŠKODA OUTLET eksponowana jest oferta samochodów nowych i używanych, a w kwestii wyboru najlepszego modelu, najbardziej optymalnej formy finansowania czy ubezpieczenia, wsparcia udzielą Wam nasi profesjonalni Specjaliści ds. Sprzedaży.

Korczyk Škoda Outlet - logo


Nasze wsparcie otrzymacie również w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z zakupem auta. Co więcej, w Gemini Park Bielsko-Biała macie możliwość przetestowania samochodów. Na parkingu podziemnym, w specjalnie oznaczonym miejscu, czekają samochody demo. Na uwagę zasługuje również fakt, iż KORCZYK ŠKODA OUTLET czynny jest w godzinach pracy centrum handlowego – codziennie do 21:00 oraz w niedziele handlowe.

Sprawdź, jaki samochód pasuje do Ciebie i przekonaj się, że dzięki atrakcyjnej formie finansowania jest on w zasięgu Twojego portfela!

KORCZYK ŠKODA OUTLET to nie tylko ekspozycja samochodów, ale również miejsce, w którym odbywały się będą warsztaty dla dzieci i klientów biznesowych czy premiery nowych modeli.

Oficjalny event otwarcia wraz z premierą nowej ŠKODY KAMIQ i wieloma atrakcjami dla fanów motoryzacji i najmłodszych klientów zaplanowaliśmy na 13 września.

KORCZYK ŠKODA OUTLET zlokalizowany jest w centrum handlowym Gemini Park, ul. Leszczyńska 20 w Bielsku-Białej, na poziomie 0, tuż przy wejściu do centrum handlowego od strony Al. Bora Komorowskiego, obok sklepu Komfort.

Bądź z nami na bieżąco!

Zerknij na nasz profil na Facebook’u.

Dowiedz się więcej

Obserwuj nas również na Instagramie.

Dowiedz się więcej