Centrum Napraw Powypadkowych Grupy Volkswagen

Telefon 24h/dobę: 608 444 555
Tel.: 33 816 17 18
Godziny otwarcia: pon - pt. 7.00-16.00
E-mail: recepcja@korczyk.com.pl

W odróżnieniu od większości punktów dilerskich na lokalnym rynku, posiadamy własne Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych. Cała usługa odbywa się u nas, nie zlecamy jej podwykonawcom. Wiemy, że likwidacja szkody jest skomplikowanym procesem. Pomagamy przejść przez wszystkie formalności i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.
Nadzorujemy cały proces od początku do samego końca - samochód Klienta nie zostaje nigdzie przewieziony. Gwarantujemy najwyższą jakość i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność - dajemy 2 lata gwarancji.

Centrum Napraw Powypadkowych

Wielomarkowe Centrum Napraw Powypadkowych przy salonie ŠKODA Korczyk posiada certyfikat Volkswagen Group Polska. W całej Polsce tylko 18 Autoryzowanych Partnerów Serwisowych może pochwalić się takim certyfikatem! Na południu Polski jesteśmy tylko my.

Innowacyjne technologie.

Dysponujemy nowoczesnym obiektem napraw blacharsko-lakierniczych, w którym dzięki uzyskanej premii technologicznej w ramach programu unijnego zastosowaliśmy innowacyjną, w pełni wodorozcieńczalną technologię, składającą się z podkładów, lakierów bazowych PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE oraz lakierów bezbarwnych. Inwestycja jest zwieńczeniem konstruktywnej współpracy z branżowym instytutem Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL oraz naszym partnerem biznesowym, dostawcą lakierów, PPG.

Oferujemy:
• naprawy blacharsko – lakiernicze samochodów z grupy Volkswagen oraz innych marek,
• przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych firm ubezpieczeniowych PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA,
• bezgotówkowe rozliczanie napraw z następującymi firmami ubezpieczeniowymi: PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA, UNIQA, HDI, COMPENSA, GOTHAER, WARTA, BENEFIA, INTER RISK, GENERALI, AXA, AVIVA, LINK4, PROAMA, LIBERTY DIRECT, TUW, TUZ,
• ekspresowe naprawy drobnych uszkodzeń i renowacja lakieru,
• komputerowy dobór lakieru w innowacyjnym systemie Variant Deck®,
• gwarantujemy samochód zastępczy na czas trwania naprawy,
całodobowa pomoc drogowa (więcej informacji) - 608 444 555,
przyjmowanie samochodów uszkodzonych do naprawy przez 24 h, siedem dni w tygodniu.

Naprawy wykonujemy z użyciem:
• bezpyłowej strefy przygotowawczej BLOWTHERM® do aplikacji podkładów i gruntu,
• komputerowego mieszalnika wodorozcieńczalnych lakierów w systemie PPG Auto Refinish,
• bezpyłową kabiną lakierniczą BLOWTHERM® do aplikaci i suszenia,
• płyty do napraw i pomiarów nadwozi Celette.

Oszczędzamy czas klientów. Odbieramy samochód bezpośrednio od Państwa i dostarczamy po naprawie. Oferujemy również samochód zastępczy. Wiemy, że likwidacja szkody jest skomplikowanym procesem. Pomagamy przejść przez wszystkie formalności i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Bierzemy na siebie wszystkie formalności. Dla klientów flotowych posiadamy usługę specjalną car concierge – do spersonalizowanej usługi członków Zarządu/Prezesów.